Włoski wiadukt w Starym Bielsku
W 1887 roku w Starym Bielsku wzniesiono kamienny wiadukt kolejowy. Budowla powstała w związku z uruchomieniem linii kolejowej łączącej Bielsko z Cieszynem. Budowniczymi wiaduktu byli sprowadzeni z Włoch robotnicy. fot. Wiadukt kolejowy w Starym Bielsku… Dowiedz się więcej »Włoski wiadukt w Starym Bielsku


































